ZALETY HOTELU:

Internet Blisko lotniska Dla Rodzin City Break Bez paszportu Parking Darmowe WiFi
Kraj

POLSKA


Opis

Kosmopolita to obiekt usytuowany w zabytkowej kamienicy w samym sercu Krakowa. Dogodna lokalizacja 10 minut pieszo od Rynku Głównego i 5 minut od dworca, sprawia, że z łatwością można dostać się do najciekawszych miejsc i zabytków. Kosmopolita oferuje swoim gościom komfortowe noclegi oraz przyjazną i domową atmosferę. To idealne miejsce na wjazd w celach turystycznych jak i biznesowych. Dla gości przygotowano przytulne, przestronne pokoje z łazienkami . Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, czajnik elektryczny, bezpłatny zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz butelkę wody mineralnej . Codziennie rano podawane jest pyszne śniadanie w formie urozmaiconego bufetu. Posiłki przygotowywane są ze świeżych i dobrej jakości produktów.


Pokój 2-os. Standard

komfortowy dwuosobowy pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, czajnik elektryczny, zestaw do parzenia kawy herbaty oraz łazienkę z prysznicem.


Pokój 4-os. Standard

komfortowy czteroosobowy pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, czajnik elektryczny, zestaw do parzenia kawy herbaty oraz łazienkę z prysznicem.Lokalizacja: Kosmopolita to obiekt zlokalizowany w centrum Krakowa, w odległości około 5 min. pieszo od Dworca Kraków Główny oraz 10 min. od Rynku Głównego miasta.


Dojazdu samochodem

Jadąc od strony Warszawy drogą nr 7 należy kierować się cały czas prosto Aleją 29 Listopada, po czym zjechać w niej w prawo w ulicę Warszawską. Później trzeba skręcić w ul. Basztową, a następnie w prawo w ul.Długą , przy której znajduje się obiekt. Odległości: ok. 350 km od Warszawy, 270 km od Wrocławia i 75 km od Katowic.


Dojazd pociągiem i autobusem

Kraków ma dobre połączenia kolejowe z większością polskich miast. Obiekt Kosmopolita położony jest ok. 5 min. od Dworca Głównego.


Atrakcje

Kraków jako jedno z najstarszych miast w Polsce, może poszczycić się swoją bogatą historią. To miejsce pełne zabytków i wspaniałej architektury. Co roku przyjeżdża tu ogromne grono turystów z całej Europy. Ulice pełne są restauracji, kawiarni i miejsc związanych z dziejami Krakowa. Jest to również ważny ośrodek oświatowy i kulturalny. Wiele ważnych wydarzeń czy koncertów odbywa się właśnie tutaj. Atrakcje w Krakowie: - Rynek Główny - Bazylika Mariacka - Sukiennice - Droga Królewska - Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego - Zamek na Wawelu - Kopiec Kościuszki - Katedra Wawelska - Kolegiata św. Anny


Pokój 2-os. Standard, BB, Oferta bezzwrotna (P2S-B, 5999)Oferta zawiera

- Codzienne śniadania - Internet Wi-Fi - Podatek VAT


Oferta nie zawiera

Pozostałe usługi obiektu


Pokój 4-os. Standard, BB, Oferta bezzwrotna (P4S-B, 5999)Oferta zawiera

- Codzienne śniadania - Internet Wi-Fi - Podatek VAT


Mocne strony hotelu

- 10 minut spacerem do Rynku Głównego - Bezpłatne WiFi - Transfer lotniskowy - Pokoje dla niepalących


Strzałka