ZALETY HOTELU:

Internet Psy i koty mile widziane Ośrodek nadmorski Parking Darmowe WiFi
Kraj

POLSKA


Opis

VacationClub Świnoujście Apartments to nowoczesny obiekt oferujący komfortowe jedno i dwupokojowe apartamenty rozmieszczone w atrakcyjnych lokalizacjach Świnoujścia. Apartamenty standard składają się z 1 pokoju i mogą pomieścić nawet 4 osoby. W każdym apartamencie znajduje się doskonale wyposażony aneks kuchenny, podwójne łóżko oraz rozkładana sofa, telewizor i bezprzewodowy dostęp do internetu. Apartamenty standard zlokalizowane są do 500 metrów od plaży. Apartamenty deluxe składają się z dwóch pokoi: sypialni z podwójnym łóżkiem oraz salonu z rozkładaną sofą. Oprócz tego, w apartamentach deluxe przygotowano telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu oraz doskonale wyposażony aneks kuchenny. Apartamenty deluxe są zlokalizowane maksymalnie 1 km od plaży. Goście apartamentów mogą korzystać z aquaparku mieszczącego się w luksusowym Radisson Blu Resort Świnoujście. Znajdują się w nim: basen pływacki, basen rekreacyjny z atrakcjami, m.in. sztuczną falą, basen dla dzieci ze zjeżdżalniami, 4 zjeżdżalnie, w tym dwie pontonowe, "rwąca rzeka", 4 jacuzzi, spray park, a także strefa saun z tepidarium. Ponadto, za dodatkową opłatą, Goście VacationClub™ mogą korzystać z gabinetów Wellness, w których wykonywane będą zabiegi upiększające i zdrowotne, masaże, zabiegi hydroterapii oraz inne.


Lokalizacja

Apartamenty studio: zlokalizowane do max. 2 km do plaży: ul. Uzdrowiskowa 5-48B, Cieszkowskiego 6, Zdrojowa 22-24, Wyspiańskiego 34E, Wojska Polskiego 2-18, Orzeszkowej 5, Chrobrego 44, Armii Krajowej 5. Apartamenty standard: zlokalizowane do max. 2 km do plaży: ul. Uzdrowiskowa 5-48B, Cieszkowskiego 6, Zdrojowa 22-24, Wyspiańskiego 34E, Wojska Polskiego 2-18, Orzeszkowej 5, Chrobrego 44, Żeromskiego 29-31, Kapitańska 10, Bohaterów Września 15-16, Bałtycka 10, Słowackiego 17, Chełmońskiego 2B-9. Apartamenty deluxe: zlokalizowane do 700 m do plaży: ul. Uzdrowiskowa 5-48B, Cieszkowskiego 6, Zdrojowa 22-24, Orzeszkowej 5, Chrobrego 44, Żeromskiego 29-31, , Bałtycka 10.


Dojazdu samochodem

Aby dotrzeć do budynku Recepcji należy kierować się drogą krajową numer 3, a następnie skorzystać z przeprawy promowej. Po zjechaniu z promu trzeba wjechać w ulicę Wodną, skręcić w lewo w Wybrzeże Władysława IV, następnie w prawo w ulicę Bolesława Chrobrego i po koło 1,3 km w lewo w ulicę Uzdrowiskową. Po chwili należy skręcić w prawo. Budynek recepcji VacationClub znajduje się po prawej stronie. Odległość od Koszalina - 156 km, od Warszawy - 653 km, od Krakowa - 745 km, od Wrocławia - 452 km. Apartamenty studio są zlokalizowane do max. 2 km do plaży: ul. Uzdrowiskowa 5-48B, Cieszkowskiego 6, Zdrojowa 22-24, Wyspiańskiego 34E, Wojska Polskiego 2-18, Orzeszkowej 5, Chrobrego 44, Armii Krajowej 5. Apartamenty Standard są zlokalizowane do max. 2 km do plaży: ul. Uzdrowiskowa 5-48B, Cieszkowskiego 6, Zdrojowa 22-24, Wyspiańskiego 34E, Wojska Polskiego 2-18, Orzeszkowej 5, Chrobrego 44, Żeromskiego 29-31, Kapitańska 10, Bohaterów Września 15-16, Bałtycka 10, Słowackiego 17, Chełmońskiego 2B-9 Apartamenty Deluxe są zlokalizowane do 700 m do plaży: ul. Uzdrowiskowa 5-48B, Cieszkowskiego 6, Zdrojowa 22-24, Orzeszkowej 5, Chrobrego 44, Żeromskiego 29-31, , Bałtycka 10


Dojazd pociągiem i autobusem

Do Świnoujścia można dojechać pociągami regionalnymi ze Szczecina, a w sezonie z większości głównych miast Polski.


Atrakcje

Świnoujście to prawdziwy nadmorski kurort z sanatoriami, zakładami przyrodoleczniczymi, znakomitą bazą pobytową dla kuracjuszy i turystów. Oprócz tego, jest to ważny port, jako jedyne miasto w Polsce usytuowany na wyspach. Historyczne centrum miasta utworzone jest przez plac Wolności (Mały Rynek) i plac Słowiański (Wielki Rynek). Warto zobaczyć: - Muzeum Rybołówstwa Morskiego z siedzibą w dawnym ratuszu - Fort Anioła wybudowany w latach 1854-1858 - Fort Zachodni - Kościół pw. NMP Gwiazdy Morza "Stella Maris" - Park Zdrojowy z XIX wieku - Dawna stocznia - Woliński Park Narodowy


Apartament 2-os. Studio

Apartamenty studio (1 pokojowe) mogą pomieścić 2 osoby. Do dyspozycji Gości jest podwójne łóżko lub rozkładana i przystosowana sofa.


Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (A6DP-B7, 18231)


Oferta zawiera

- Nocleg - Korzystanie z aquaparku mieszczącego się w luksusowym Radisson Blu Resort (przy Alei Baltic Molo 2) - 1 godzina dziennie GRATIS, a każda kolejna minuta lub godzina z 50% rabatem (zgodnie z dostępnością) - Bezpłatny parking (ilość miejsc ograniczona) - Internet Wi-Fi - Podatek VAT


Oferta nie zawiera

- Wyżywienie - Jednorazowa obowiązkowa opłata za sprzątanie w wysokości 180 zł (płatne na miejscu) - Kaucja zwrotna w wysokości 500 zł - Opłata klimatyczna (płatna na miejscu) - Pozostałe usługi hotelu


Apartament 3-os. Studio

Apartamenty studio (1-pokojowe) mogą pomieścić 3 osoby. Do dyspozycji gości jest podwójne łóżko oraz rozkładana i przystosowana do spania sofa. Apartamenty są zlokalizowane do max. 2 km od plaży.


Apartament 4-os. Deluxe

Apartamenty deluxe składają się z dwóch pokoi dla 4 osób. Do dyspozycji wypoczywających jest sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną i przystosowaną do spania sofą. Apartamenty deluxe są zlokalizowane do 700 m od plaży.


Apartament 2-os. Deluxe

Apartamenty deluxe składają się z dwóch pokoi dla 2 osób. Do dyspozycji wypoczywających jest sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną i przystosowaną do spania sofą. Apartamenty deluxe są zlokalizowane do 700 m od plaży.


Apartament 4-os. Standard

Apartamenty standard składają się z jednego pokoju przeznaczonego dla 4 osób. Do dyspozycji wypoczywających jest sypialnia z małżeńskim łóżkiem oraz salon z rozkładaną i przystosowaną do spania sofą. Apartamenty standard są zlokalizowane do max. 2 km od plaży.


Apartament 2-os. Standard

Apartamenty standard składają się z jednego pokoju przeznaczonego dla 2 osób. Do dyspozycji wypoczywających jest sypialnia z małżeńskim łóżkiem oraz salon z rozkładaną i przystosowaną do spania sofą. Apartamenty standard są zlokalizowane do max. 2 km od plaży.


Apartament 4-os. Deluxe Plus

Apartamenty Deluxe Plus składają się z dwóch pokoi dla 4 osób. Do dyspozycji wypoczywających jest sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładanymi i przystosowanymi do spania sofami. Apartamenty Deluxe Plus są zlokalizowane do 700 m od plaży.


Apartament 6-os. Deluxe Plus

Apartamenty Deluxe Plus składają się z dwóch pokoi dla 6 osób. Do dyspozycji wypoczywających jest sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładanymi i przystosowanymi do spania sofami. Apartamenty Deluxe Plus są zlokalizowane do 700 m od plaży.


Mocne strony hotelu

- Apartamenty o różnych lokalizacjach - Dostęp do Aquaparku w Radisson Blu - Położenie między 0,5-1 km. od plaży - Apartamenty z aneksem kuchennym


Strzałka