ZALETY HOTELU:

Internet Psy i koty mile widziane Dla Niepełnosprawnych Sporty wodne Tennis Siłownia Dla Rodzin Parking Grill Darmowe WiFi
Kraj

POLSKA


Opis

OW Portofino położony jest nad malowniczym Jeziorem Pątnowskim w Koninie. Pozwala to na uprawianie różnych sportów wodnych, a także na wędkowanie. Jest to świetne miejsce na wyciszenie i relaks z dala od miejskiego zgiełku. Obiekt oferuje komfortowe noclegi, restaurację, salę bankietową i konferencyjną oraz możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Dla Gości przygotowano przestronne i przytulne pokoje w klasycznym stylu. Wnętrza są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, czajnik oraz prywatną łazienkę z kabiną prysznicową. Do dyspozycji Gości jest restauracja podająca dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Posiłki przygotowywane są ze świeżych dobrej jakości produktów. Codziennie podawane są pyszne śniadania w formie urozmaiconego bufetu.


Lokalizacja

OW Portofino zlokalizowany jest na obrzeżach Konica nad Jeziorem Pątnowskim, w odległości ok. 10 km od Świątyni w Licheniu.


Dojazdu samochodem

Do Konina najlepiej jechać autostradą A2 i na obwodnicy skierować się na drogę nr 25. Po przejechaniu głównej części miasta należy skręcić w ul. Ślesińską, przy której znajduje się obiekt. Odległości: 230 km od Warszawy, 190 km od Wrocławia i 410 km od Krakowa.


Dojazd pociągiem i autobusem

Do Konina najlepiej jechać autobusem lub pociągiem z większych polskich miast., takich jak: Warszawa, Poznań czy Wrocław.


Atrakcje

Konin to miasto położone w województwie wielkopolskim, z historią sięgającą XIII wieku. Miasto leży na szlaku historycznym Szlaku Bursztynowym i Szlaku Piastowskim (znajdują się tutaj pozostałości najstarszych śladów człowieka sprzed 9 tys. lat). Przez wiele stuleci przez Konin przenikały różne kultury co owocowało bogatą tradycją i dziedzictwem kulturowym. Jednym z najbardziej znanych pozostałości po szlaku Bursztynowym jest najstarszy zabytek miasta czyli kamienny słup romański wykonany z piaskowca. Posiada napis z 1151 roku i jest uznawany za najstarszy znak drogowy w Polsce. Konińska Starówka znajduje się po lewej stronie Warty w miejscu dawnego średniowiecznego miasta. Zachowało się tam wiele zabytków architektury sakralnej i mieszczańskiej w praktycznie nie naruszonym stanie. W dzielnicy Gosławice usytuowane są dwa obiekty wybudowane w stylu gotyckim, jednym z nich jest Kościół św. Andrzeja oraz zamek wzniesiony w 1426 roku. Aktualnie zamek jest siedzibą muzeum Okręgowego. W okolicach Konina znajduje się kilka dużych zbiorników wodnych, takich jak: Jezioro Gosławskie i .Jezioro Pątnowskie. Dzięki temu jest to idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych oraz wędkarstwa. Wyjątkowa flora i fauna oraz sprzyjające warunki zapewniają wspaniały wypoczynek. W odległości 10 km od Konina w Licheniu znajduje się największa Bazylika pw. Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej, będąca największą bazyliką w Polsce. Co roku przybywają tu pielgrzymi z całego globu.


Cena zawiera

- Codzienne śniadania - Bezpłatny parking - Internet Wi-Fi - Podatek VAT


Cena nie zawiera

Pozostałe usługi obiektu


Pokój 2-os Standard

Komfortowy dwuosobowy pokój wyposażony w wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, czajnik oraz prywatną łazienkę z kabiną prysznicową.


Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P2S-B, 13688)


Strzałka