ZALETY HOTELU:

Internet Psy i koty mile widziane Dla Rodzin Ośrodek nadmorski Bez paszportu Parking Darmowe WiFi
Kraj

POLSKA


Opis

VacationClub Cesarskie Ogrody Apartments to nowoczesny obiekt oferujący komfortowe dwu i trzyosobowe apartamenty mieszczące się w centrum Świnoujścia. Apartamenty składają się z pokoju z aneksem kuchennym i prywatną łazienką z prysznicem. Do dyspozycji gości jest płyta kuchenna, czajnik, ekspres do kawy, naczynia i akcesoria kuchenne. Wszystko co niezbędne, aby samodzielnie przygotować ulubione posiłki. Ponadto każdy apartament wyposażony jest w telewizor oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Wszystkie pokoje posiadają balkon oraz część wypoczynkową z sofą. Gościom apartamentów sieci VacationClub, jako jedynym w całym budynku, oferujemy dostęp do Baltic Park Molo Aquapark mieszczącego się tuż obok luksusowego Radisson Blu Resort, Świnoujście na preferencyjnych warunkach - 1 godzina dziennie gratis, a każda kolejna minuta lub godzina z 50% rabatem (łącznie w Strefie basenów i Strefie saun z wyłączeniem Surf wave i Słonecznej łąki). Znajdują się w nim: basen pływacki, basen rekreacyjny z atrakcjami m.in. sztuczną falą, basen dla dzieci ze zjeżdżalniami, 4 zjeżdżalnie, w tym dwie pontonowe, rwąca rzeka, 4 jacuzzi oraz spray park.


Lokalizacja

VacationClub Centrum Apartments zlokalizowany jest w centrum Świnoujścia, w województwie zachodniopomorskim.


Dojazdu samochodem

Do Świnoujścia dojechać można drogą krajową nr 3. Następnie należy skorzystać z przeprawy promowej na wyspę Uznam. Później trzeba wjechać na ul. B. Chrobrego, na rondzie skręcić na ul. Piastowską, następnie na ul. S. Wyspiańskiego, przy której znajduje się obiekt. Odległości: 660 km od Warszawy, 460 km od Wrocławia, 350 km od Gdańska i 750 km od Krakowa.


Dojazd pociągiem i autobusem

Do Świnoujścia można dojechać pociągami regionalnymi ze Szczecina, a w sezonie z większości głównych miast Polski. VacationClub Centrum Apartments znajduje się w odległości ok. 2,5 km od dworca.


Atrakcje

Świnoujście to najdalej wysunięte na północny zachód miasto w Polsce. To także jedno z najpopularniejszych nadmorskich kurortów, w którym znajdują się sanatoria, zakładami przyrodoleczniczymi i znakomitą bazą dla kuracjuszy i turystów. Świnoujście jest jedynym miastem w Polsce usytuowanym na wyspach (łącznie aż na 44). Będąc w Świnoujściu poza błogim lenistwem na piaszczystych plażach warto spędzić czas aktywnie i odwiedzić kilka ważnych dla tego miejsca zabytków. Najciekawszymi z nich są: - Latarnia Morska - ceglana latarnia wybudowana w 1828 r., jest jedną z najwyższych latarń morskich na świecie i najwyższą na polskim wybrzeżu. - Podziemne Miasto - dawniej ściśle tajne, podziemne stanowisko dowodzenia polskich generałów. Kompleks położony jest w lesie pomiędzy stacją kolejową "Świnoujście-Przytór", a plażą. - Park Zdrojowy - składa się z roślinności śródziemnomorskiej i starodrzewia, zaprojektowany przez architekta ogrodów królewskich m.in. w Berlinie i Poczdamie - Petera Josefa Lene. - Dawny ratusz - znajdują się tu zbiory prezentujące historię rybołówstwa, dzieje miasta, stare przyrządy nawigacyjne, czy okazy fauny morskiej. Budynek stanowi siedzibę Muzeum Rybołówstwa Morskiego. - Fort Anioła - wybudowany w latach 1854-1858 na wzór Mauzoleum Hadriana (dzisiejszy Zamek Św. Anioła w Rzymie) - Woliński Park Narodowy - można tu odpocząć od zgiełku miasta i rozkoszować się czystym powietrzem oraz wszechobecną naturą. W parku wyznaczone zostały szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe, aby umożliwić odwiedzającym kontakt z przyrodą.


Pokój 2-os. Studio

W pokoju znajduje się wygodne łózko podwójne, wi-fi, telewizor, dobrze wyposażony aneks kuchenny, prywatna łazienka z kabiną prysznicową.


Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (P3S-B7, 18230)


Oferta zawiera

- Nocleg - Korzystanie z aquaparku mieszczącego się w luksusowym Radisson Blu Resort - oddalonego o 2 km (przy Alei Baltic Molo 2) - 1 godzina dziennie GRATIS, a każda kolejna minuta lub godzina z 50% rabatem (zgodnie z dostępnością) - Bezpłatny parking (ilość miejsc ograniczona) - Internet Wi-Fi - Podatek VAT


Oferta nie zawiera

- Kaucja zwrotna w wysokości 500 zł - Jednorazowa obowiązkowa opłata za sprzątanie w wysokości 180 zł (płatne na miejscu) - Opłata klimatyczna (płatne na miejscu) - Pozostałe usługi hotelu


Pokój 3-os. Studio

W pokoju znajduje się wygodne łózko podwójne, wi-fi, telewizor, dobrze wyposażony aneks kuchenny, prywatna łazienka z kabiną prysznicową.


Mocne strony hotelu

- W centrum Świnoujścia, nieopodal plaży - Dostęp do Baltic Park Molo Aquapark - Apartamenty z aneksem kuchennym - Nowoczesny wystrój pokoi i wnętrz


Strzałka