ZALETY HOTELU:

Klimatyzacja Internet City Break Bez paszportu Parking Darmowe WiFi
Kraj

POLSKA


Opis

Rajska 3 Aparthotel to nowe miejsce w centrum Krakowa. Komfortowe i nowoczesne apartamenty zostały otwarte w 2019 roku. Obiekt znajduje się w centrum Starego Miasta pomiędzy Rynkiem Głównym, dzielnicą uniwersytecką oraz zakątkiem restauracyjno-klubowym na ul. Dolnych Młynów. Stąd wszędzie można dojść pieszo i poczuć atmosferę masowo odwiedzanego Krakowa, ale także zaszyć się w spokojnych, bocznych uliczkach i znaleźć swoją ulubioną kawiarnię. Apartamenty są jasne, wygodne, klimatyzowane, dźwiękoszczelne i wyposażone w aneks kuchenny oraz prywatną łazienkę z prysznicem. W aneksie znajduje się lodówka, ekspres do kawy, czajnik, przybory kuchenne, kuchenka mikrofalowa, w łazience zaś czekają ręczniki, kosmetyki oraz suszarka do włosów. Z obiektem sąsiaduje prywatny zewnętrzy parking oraz nieliczne miejsca postojowe wzdłuż sąsiednich uliczek, znajdujących się w strefie płatnego parkowania.


Lokalizacja

Apartamenty w centrum Krakowa przy restauracjach i klubach na Dolnych Młynów.


Dojazdu samochodem

Apartamenty Rajska 3 znajdują się w centrum Krakowa, dokąd można dojechać samochodem, ale należy pamiętać o obowiązującej strefie płatnego parkowania. Najlepiej dojechać na Aleje Trzech Wieszczów i na skrzyżowaniu alei Adama Mickiewicza z ul. Czarnowiejską skręcić w tę ostatnią w kierunku wschodnim, by po 300 metrach dojechać na początek ulicy Rajskiej. Po sąsiedzku znajduje się strzeżony parking. Odległość od Warszawy - 300 km, Poznania - 460 km, Wrocławia - 270 km.


Dojazd pociągiem i autobusem

Połączenia autobusowe i kolejowe z Krakowem oferuje wiele miast w Polsce. Aparthotel Rajska 3 znajduje się w odległości 2 km od dworca kolejowego Kraków Główny i sąsiadującego z nim dworca autobusowego MDA. Dojście do obiektu może prowadzić przez Rynek Główny lub ulice okalające Stare Miasto - ul. Basztową, Garbarską i Rajską.


Atrakcje

Kraków - klejnot na turystycznej mapie Polski - nieprzerwanie przyciąga turystów krajowych i zagranicznych. Królewskie miasto oferuje rozrywki dla ciała i duszy, daje także możliwość poznawania atrakcji województwa małopolskiego. Centralna lokalizacja apartamentów Rajska 3 pozwala nacieszyć się życiem metropolii w ciągu dnia oraz popołudniowym i wieczornym gwarem uliczek Starego Miasta. Stąd Kraków można przemierzać pieszo we wszystkich kierunkach. Kilkuminutowy spacer przenosi nas w obręb dawnych murów miejskich - zacienione alejki Plant, otaczające Stare Miasto. Po kolejnych dwóch minutach znajdziemy się na Rynku Głównym - sercu miasta, nad którym królują przepięknie zdobione pałace i kamienice, a co godzinę rozbrzmiewa hejnał mariacki. Wokół reprezentacyjnego placu można przysiąść w którymś z licznych ogródków, napawać się widokiem dorożek, kwiaciarek oraz spacerujących turystów i mieszkańców, którzy równie często zaglądają do centrum swojego miasta. Szczególnie polecamy: - Zapoznanie się z ofertą kulturalną aktualnie proponowaną w Krakowie (liczne koncerty, wystawy, spotkania dyskusyjne, festiwale, seanse kinowe, przedstawienia teatralne, wydarzenia sportowe i inne) - Przejście dawną Drogą Królewską - traktem prowadzącym od unikalnego XV-wiecznego Barbakanu, przez fragment zachowanych murów miejskich, handlową ulicę Floriańską, Rynek Główny, wiekową ulicę Grodzką i urokliwą ulicę Kanoniczą aż do Zamku Królewskiego na Wawelu, dumnie górującego nad zakolem Wisły - Spacer z ul. Rajskiej w drugą stronę niż centrum i ujrzenie największej miejskiej łąki w Europie - krakowskich Błoń, przy których znajdują się dodatkowe atrakcje: gmach Muzeum Narodowego (wystawy stałe i czasowe), Park Jordana, stadion piłkarskiego mistrza kraju oraz letnie punkty gastronomiczne. Stąd widać także Kopiec Kościuszki - miejsce warte kolejnej wycieczki - Kraków to nie tylko Stare Miasto, warto zagłębić się w zakamarki innych dzielnic - Kazimierza, Salwatora, Podgórza, Nowej Huty czy Kleparza - Centrum miasta oraz jego okolicę można poznawać z perspektywy dwóch kółek. Rowerem warto wybrać się także do Tyńca czy na Bielany, gdzie nad doliną Wisły dominują klasztory benedyktynów oraz kamedułów - Poznawanie Małopolski z perspektywy Krakowa, to możliwość zwiedzenia powszechnie znanych Kopalni Soli w Wieliczce czy obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, ale także mniej znanych Kopalni Soli w Bochni, zabytków ze szlaku architektury drewnianej, twierdz na Szlaku Orlich Gniazd, Pustyni Błędowskiej, drewnianych kościołów wpisanych na Listę UNESCO (najbliższy w Dębnie Podhalańskim) oraz zawitania w przyjemnie zielone góry - Beskidy, które wyrastają na południe od miasta


Pokój Vintage

Oddany w 2019 roku dwuosobowy apartament z wygodnym podwójnym łóżkiem i balkonem z widokiem na miasto. Wyróżnia go niebanalny wystrój, dbałość o szczegóły oraz stylizowane detale. Wyposażenie klimatyzowanego, dźwiękoszczelnego apartamentu stanowi aneks kuchenny, telewizor z płaskim ekranem oraz kanałami satelitarnymi, żelazko, ekspres do kawy, czajnik, kuchenka mikrofalowa oraz bezpłatne Wi-Fi. W prywatnej łazience z prysznicem (oryginalna deszczownica w stylu vintage) czekają ręczniki, zestaw kosmetyków oraz suszarka do włosów.


Oferta

RO, Oferta zwrotna (PB-Z, 11787)


Oferta zawiera

- Nocleg w komfortowym, bogato wyposażonym apartamencie - Internet Wi-Fi - Podatek VAT


Oferta nie zawiera

- Parking - Pozostałe usługi hotelu


Pokój Skandynawski

Oddany w 2019 roku apartament z wygodnym łóżkiem i dużym balkonem z widokiem na dachy starego Krakowa i klubowego zakątka przy ul. Dolnych Młynów. To największy z apartamentów, utrzymany w jasnych, stonowanych barwach, kojarzących się z północą. W apartamencie przygotowano strefę jadalną oraz wypoczynkową z dużą sofą. Wyposażenie klimatyzowanego, dźwiękoszczelnego apartamentu stanowi aneks kuchenny z płytą grzewczą i okapem, telewizor z płaskim ekranem oraz kanałami satelitarnymi, żelazko, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa oraz bezpłatne Wi-Fi. W prywatnej łazience z prysznicem czekają ręczniki, zestaw kosmetyków oraz suszarka do włosów.


Pokój Biały

Oddany w 2019 roku apartament z wygodnym łóżkiem i balkonem z widokiem na miasto. To spokojna, kompaktowa przestrzeń, utrzymana w jasnych barwach. Wyposażenie klimatyzowanego, dźwiękoszczelnego apartamentu stanowi aneks kuchenny, stoliczek kawowy, telewizor z płaskim ekranem oraz kanałami satelitarnymi, żelazko, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa oraz bezpłatne Wi-Fi. W prywatnej łazience z prysznicem (deszczownica) czekają ręczniki, zestaw kosmetyków oraz suszarka do włosów.


Strzałka