ZALETY HOTELU:

Internet Psy i koty mile widziane Dla Rodzin Bez paszportu Parking Darmowe WiFi
Kraj

POLSKA


Opis

Bristol Aparthotel to idealna harmonia nowoczesnej i stylowej architektury z doskonałą lokalizacją. Ten luksusowy obiekt to pierwszy w województwie świętokrzyskim apartamentowy hotel w modelu condo. Położony w samym centrum kurortu uzdrowiskowego Busko-Zdrój, w pobliżu Parku Zdrojowego oraz bulwaru spacerowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Bristol**** Art & Medical SPA, nowoczesnego kompleksu uzdrowiskowego, w którym goście apartamentów mogą korzystania z bazy zabiegowej oraz strefy spa & wellness. Bristol Aparthotel oferuje swoim gościom noclegi w przestronnych i nowoczesnych apartamentach o powierzchniach od 25 m2 do 50 m2, każdy z własnym balkonem lub tarasem oraz funkcjonalnym aneksem kuchennym. Apartamenty wykończone są najlepszej jakości materiałami, zgodnie z wysokimi standardami hotelowymi, nawiązując wystrojem do uzdrowiskowego hotelu Bristol**** Art & Medical SPA. Dodatkową atrakcją Bristol Aparthotel jest taras na dachu, na którym można wypoczywać w słoneczne dni. Goście Bristol Aparthotel mogą korzystać z bazy zabiegowej oraz strefy spa & wellness pobliskiego Bristol **** Art & Medical SPA. W skład kompleksu wchodzą: - 42 gabinety zabiegowe, a w nich bogata oferta zabiegów na twarz i całe ciało, masaże, stylizacja oprawy oka, pielęgnacja dłoni i paznokci, depilacja, pielęgnacja stóp o paznokci, - basen oczyszczany nanosrebrem.


Lokalizacja

Bristol Aparthotel położony jest w samym centrum kurortu uzdrowiskowego Busko-Zdrój, w pobliżu Parku Zdrojowego oraz bulwaru spacerowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Bristol**** Art & Medical SPA, nowoczesnego kompleksu uzdrowiskowego.


Dojazdu samochodem

Busko-Zdrój leży przy drodze krajowej nr 73 Kielce - Tarnów. Z Krakowa prowadzi tu natomiast droga nr 776. Aparthotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, do którego prowadzi ul. Waryńskiego i ul. 1 Maja. Z tych ulic należy skręcić w ul. Kopernika i po kilkudziesięciu metrach ponownie w lewo do samego Aparthotelu. Odległość z Krakowa to ok. 75 km, z Warszawy jest to ok. 230 km, a z Rzeszowa ok. 120 km.


Dojazd pociągiem i autobusem

Aktualnie do Buska Zdroju nie można dotrzeć koleją, kursują tu jednak połączenia autobusowe z Kielc czy Krakowa.


Atrakcje

Rozbudowana oferta Buska-Zdroju i regionu Ponidzie zapewni miłośnikom aktywnego wypoczynku wielu niezapomnianych wrażeń. Turystyka rowerowa i konna, spływy kajakowe, loty paralotniowe, baseny, naturalne kąpieliska, czy nordic walking, to tylko wybrane propozycje dla amatorów poznawania świata w ruchu. Nie zawiodą się także turyści ceniący spokojniejsze formy wypoczynku. Czeka tutaj na nich bogactwo dóbr naturalnych i kulturowych. Osobom, które upodobały sobie kontakt z przyrodą polecamy spacer po lesie połączony z grzybobraniem, wędkowanie nad brzegiem rzeki Nidy, spacery w otoczeniu przyrody po trasach turystycznych i "własnymi ścieżkami", czy poznawanie ziołowego zaplecza legendarnych łąk Ponidzia. Chwile wytchnienia zapewni także park zdrojowy, gdzie w sezonie letnim odbywają się liczne koncerty i imprezy kulturalne. Wokół Buska na uwagę zasługują również: - Renesansowy zespół dworski w Szańcu z XVI w., tzw. "Murowaniec" z kamienia Szanieckiego - Dwór w Radzanowie z XVIII w. z parkiem krajobrazowym. Kiedyś majątek rodziny Prawdzic-Patek (twórca zegarów szwajcarskich) - "Zimne Wody" - obszar geologiczny bogaty w kryształy gipsu o kształcie jaskółczych ogonów, źródełka wypływające z gipsowych skałek, w murawy kserotermiczne. Rośnie tu roślinność charakterystyczna dla stepów Ponidzia, m.in.: miłek wiosenny, dziewięćsił bezłodygowy, pierwiosnki, macierzanka, ostnica włosowata, sasanki, mikołajek płaskolistny - Ostra Góra k/Pęczelic - pomnik przyrody; wzgórze z wapieni kredy z roślinnością ciepłolubną - Sosna pospolita w Lesie Wełeckim jest to pomnik przyrody z niespotykanie odsłoniętym nadziemnym systemem korzeniowym.


Cena zawiera

- Nocleg - Nieograniczony wstęp do strefy Wellness w Hotelu Bristol Art & Medical Spa: basen oczyszczany nanosrebrem, kompleks saun: parowa, biosauna, sucha, infrared, czara lodowa, ścieżka Kneippa, jacuzzi (zgodnie z dostępnością; UWAGA: usługi dostępne od 1.01.202 - Parking zewnętrzny bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, brak możliwości rezerwacji - Internet Wi-Fi - Podatek VAT


Cena nie zawiera

- Miejsce w garażu płatne dodatkowo - Opłata klimatyczna (w wysokości 3,70 zł za osobę na dobę płatna gotówką w recepcji) - Pozostałe usługi hotelu


Apt. 2-os. z możliwością dostawek

Apartament z własnym aneksem kuchennym oraz balkonem lub tarasem. Sofa na wyposażeniu w przypadku wyboru dostawki w systemie.


Oferta

RO, Oferta zwrotna (A23 EX1-Z3, 13456)


Mocne strony hotelu

- Internet w pokoju - Nowoczesne uzdrowisko - Basen oczyszczany nanosrebrem - Biosauna


Strzałka