ZALETY HOTELU:

Sporty zimowe Internet Psy i koty mile widziane Dla Rodzin Ośrodek narciarski Bez paszportu Grill Darmowe WiFi
Kraj

POLSKA


Opis

Ibis Styles to marka wyróżniająca się niepowtarzalnym stylem oraz zapewniająca najwyższy standard zgodny z siecią Accorhotels. Wyjątkowy element dekoracji hotelu stanowi Fiat 126p, przypominający, że to właśnie w tym mieście do 2000 roku produkowano te samochody. Hotel Ibis Styles Bielsko-Biała*** leży u podnóża Beskidów, w odległości ok. 3 km od głównego dworca kolejowego i dworca autobusowego. Doskonała lokalizacja hotelu przy drodze łączącej Katowice z Żywcem oraz w niewielkiej odległości od obwodnicy Bielska-Białej gwarantują łatwy dojazd i wygodne podróżowanie po regionie w celach służbowych bądź turystycznych. Hotel ibis Styles to największy obiekt w Bielsku-Białej. Na Gości czekają komfortowo wyposażone pokoje, posiadające dostęp do bezprzewodowego Internetu, telewizji SAT oraz wody butelkowanej. Pokoje typu Superior dodatkowo wyposażone są w klimatyzację oraz zestawy do parzenia kawy i herbaty. W pokojach mogą mieszkać po dwie osoby dorosłe, w pokoju rodzinnym dwoje dorosłych i dwoje dzieci na rozkładanej sofie. Na Gości czeka powitalna lemoniada. W hotelowym lobby do dyspozycji oddano bezpłatny dostęp do kawy i herbaty. Dla wszystkich gości zapewniany jest bogaty bufet śniadaniowy w godzinach 6:30-10:00 (pon - pt) oraz 6:30-11:00 (sb - nd) wliczony w cenę pokoju. Obiadokolacja jest serwowana lub w formie grilla. Przez cały dzień - od południa do późnego wieczora można korzystać z oferty Restauracji Magura. Hotel posiada duży parking, mieszczący ponad 80 samochodów, który dla Gości Triverny dostępny jest bezpłatnie. Hotel jest przyjazny zwierzętom, które przyjmowane są bezpłatnie.


Lokalizacja

Hotel znajduje się w zachodniej części Bielska-Białej, nieopodal drogi S1 oraz dzielnicy Straconka, która stanowi świetny punkt rozpoczęcia pieszych wycieczek w Beskid Mały


Dojazdu samochodem

Hotel Ibis Styles położony jest w zachodniej części Bielska-Białej, przy DK 52. Jadąc od północy, minąwszy Stadion Miejski, należy jeszcze trochę jechać na południe ul. Żywiecką i przed dużym skrzyżowaniem z ul. Bora-Komorowskiego, skręcić w lewo na hotelowy parking. Odległość od Warszawy - 360 km, Krakowa - 90 km, Wrocławia - 240 km.


Dojazd pociągiem i autobusem

Miasto Bielsko-Biała jest dobrze skomunikowane z wieloma miejscowościami, szczególnie południowej Polski. Dworzec autobusowy i kolejowy mieszczą się w bielskiej części miasta, z której komunikacja miejska jeździ do części bialskiej, w której znajduje się hotel. Odległość od dworców wynosi 4 km.


Atrakcje

Bielsko-Biała to miasto o bardzo ciekawej historii, którą chce przedstawić przybywającym. W miejscowości zorganizowano sieć krajoznawczych szlaków pieszych, zapoznających z rozmaitymi wątkami rozwoju miasta, jego przemysłem i przedsiębiorczymi mieszkańcami. W Bielsku-Białej dostępne są liczne placówki muzealne, także oferujące zajęcia warsztatowe. W przestrzeni miejskiej warto wypatrywać postaci z ulubionych kreskówek, które powstały w tutejszym Studiu Filmów Rysunkowych. Miasto sławi także fabryka Fiata, w której do 2000 roku produkowano samochody, a później podzespoły samochodowe. Dwuczłonowa nazwa miasta obowiązuje od 1951 roku, kiedy to doszło do formalnego połączenia leżącego na Śląsku Cieszyńskim przemysłowego i dobrze się rozwijającego Bielska oraz małopolskiej Białej, którą charakteryzowała wyraźnie niższa i skromniejsza zabudowa. Realnie oba organizmy miejskie blisko współpracowały ze sobą znacznie wcześniej. Miejscowości oddzielała rzeka Biała, która przepływa przez środek obecnego miasta. Bielsko-Biała do dziś pozostaje ważnym ośrodkiem handlowym regionu. Bielsko-Biała to świetna baza wypadowa, by ruszyć w góry:- Na Szyndzielnię i Klimczoka - czerwonym szlakiem lub całoroczną gondolą. Szyndzielnia to najbardziej na północ wysunięty beskidzki tysięcznik, administracyjnie znajdujący się w granicach Bielska-Białej. Na szczyt prowadzi kilka szlaków pieszych, a podejście można skrócić wyjeżdżając koleją linową o długości 1810 m, której górna stacja znajduje się na wysokości ponad 958 metrów. Stąd już niedaleko na szczyt, a po drodze wieża widokowa i schronisko górskie. Klimczok to kolejny, jeszcze wyższy, szczyt na południe od Szyndzielni. - Na Błatnię - z Bielska lub z sąsiedniego Jaworza można dojść żółtym szlakiem na widokowy szczyt, przy którym przycupnęło kolejne przyjemne schronisko górskie. Z Błatni łatwo wejść na Klimczoka i Szyndzielnię lub zejść do Brennej. - Na Magurkę Wilkowicką - dwa szlaki piesze (żółty i zielony) prowadzą ze Straconki (dzielnicy Bielska-Białej) do schroniska na Magurce Wilkowickiej. Z innych stron dochodzą jeszcze szlaki niebieski, czerwony i czarny, dlatego przy schronisku mamy do czynienia z prawdziwym pięciostykiem szlaków - wszystkimi kolorami używanymi do znakowania tras w polskich górach. - Na Mały Szlak Beskidzki - w Straconce rozpoczyna się długodystansowy szlak, który wiedzie przez Beskid Mały, Beskid Średni i Beskid Wyspowy. Od Bielska-Białej prowadzi przez zróżnicowane i widokowe części Beskidu Małego w kierunku wschodnim, schodząc do doliny Skawy, za nią podąża północną częścią Beskidu Średniego, przez Myślenice aż do Kasiny, od której przez Lubogoszcz i Mszanę Dolną wiedzie na ostatni szczyt na swej trasie - Luboń Wielki z kameralnym, zabytkowym schroniskiem. - Do Szczyrku na narty - na południe od Bielska-Białej znajduje się jeden z bardziej znanych polskich ośrodków narciarskich. Dodatkowo na górujące nad doliną zbocza góry Skrzyczne można wyjechać wyciągiem także w ciepłych miesiącach roku.


Cena zawiera

- Codzienne śniadania - Codzienne obiadokolacje w formie bufetu - Dla pobytów w terminie 1.12.2020- 28.02.2021 (z wyłączeniem terminu: 23-27.12.2020 oraz 31.12-03.01.2021) powitalna gorąca czekolada lub grzaniec - Rabat 10% do restauracji Magura (zniżka nie obejmuje alkoholi) - Do dyspozycji gości game room z piłkarzykami i xboxem na rodzinne popołudnie - Bezpłatny pobyt zwierząt domowych - Parking - Dostęp do Internetu - Podatek VAT


Cena nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu


Pokój 2-osobowy Superior double

Wygodny, klimatyzowany 2-osobowy pokój z jednym podwójnym łóżkiem oraz miejscem do pracy. Pokój wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezpłatne Wi-Fi, TV SAT, telefon oraz wodę butelkowaną. W łazience z prysznicem znajdują się ręczniki, podstawowe kosmetyki oraz suszarka do włosów.


Oferta

HB, Oferta zwrotna (PR-Z, 13905)


Pokój 2-osobowy Superior twin

Wygodny, klimatyzowany 2-osobowy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz miejscem do pracy. Pokój wyposażony jest w w zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezpłatne Wi-Fi, TV SAT, telefon oraz wodę butelkowaną. W łazience z prysznicem znajdują się ręczniki, podstawowe kosmetyki oraz suszarka do włosów.


Pokój rodzinny

Wygodny, klimatyzowany pokój z jednym podwójnym łóżkiem, dodatkową, rozkładaną sofą oraz miejscem do pracy. W pokoju mogą mieszkać dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci. Pokój wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezpłatne Wi-Fi, TV SAT, telefon oraz wodę butelkowaną. W łazience z wanną lub prysznicem znajdują się ręczniki, podstawowe kosmetyki oraz suszarka do włosów.


Strzałka