ZALETY HOTELU:

Internet Psy i koty mile widziane Siłownia Bez paszportu Parking Grill Darmowe WiFi
Kraj

POLSKA


Opis

Hotel Rychło położony jest w urokliwym miasteczku Bogatynia, zlokalizowanym na Dolnym Śląsku, na pograniczu polsko-czesko-niemieckim. Jest on doskonałym miejscem wypoczynku połączonego z możliwością treningu w hotelowej siłowni i relaksu w saunie. Lokalizacja - tuż przy czeskiej i niemieckiej granicy, jedynie 37 km od autostrady A4- czyni z hotelu idealną bazę wypadową. Hotel swoim gościom oferuje schludne, wygodne pokoje, wyposażone w : telewizor, internet WIFI i w pokoju lux - sejf. Dla gości o wymagającym smaku obiekt oferuje smaczne, estetycznie podawane posiłki, przygotowywane przez kreatywne grono kucharzy. Na klientów biznesowych czekają dwie nowoczesne sale konferencyjne, które umożliwiają skorzystanie z profesjonalnego wyposażenia audiowizualnego.


Pokój 2-os. Standard

Komfortowy pokój wyposażony w: TV, bezprzewodowy dostęp do internetu, łazienkę z kabiną prysznicową. Lokalizacja: Hotel Rychło znajduje się w Bogatyni, w Kotlinie Turoszowskiej nad potokiem Miedzianka. Wraz z czeskim miastem Gródek nad Nysą i niemiecką Żytawą, tworzą Związek Miast, który został nazwany Małym Trójkątem. Bogatynia oddalona jest o 30 km od uzdrowiska Świeradów Zdrój, które słynie ze swoich głębinowych wód i o 135 km od pięknej czeskiej Pragi.


Dojazdu samochodem

Jadąc z Wrocławia należy kierować się drogą wojewódzką 352, przez Rondo Solidarności oraz 1 Pułku Chemicznego, a następnie skręcić w lewo w aleję Solidarności. Odległość od Warszawy - 547 km, od Krakowa - 475 km, od Wrocławia - 172 km


Dojazd pociągiem i autobusem

Do Bogatyni najlepiej dojechać etapami - najpierw do Wrocławia (bezpośrednie połączenie kolejowe z wieloma miastami), następnie Kolejami Dolnośląskimi do Zgorzelca, a stamtąd do Bogatyni.


Atrakcje

Podczas spaceru po mieście uwagę przykuwają dawne, drewniane domy przysłupowo-zrębowe zbudowane w stylu łużyckim i alzackim. Natomiast na trasie Bogatynia - Sieniawka znajduje się punkt widokowy na niesamowitą odkrywkę Kopalni Węgla Brunatnego Turów. W zakątkach Regionu Trzech Państw rozmieszczone są dwie trasy rowerowe, które umożliwiają poznanie coraz to nowszych i malowniczych miejsc. Na pewno warty odwiedzenia jest też oddalony o 10 km od obiektu Zamek "Frýdlant" w Czechach, pochodzący z początku XIII w.


Pokój 2-os. Standard, HB, Oferta bezzwrotna (P2S-B, 13976)Oferta zawiera

- Codzienne śniadania - Codzienne obiadokolacje - Dostęp do sauny (1 godzina na pobyt dla każdej z osób dorosłych) - Internet Wi-Fi - Podatek VAT


Oferta nie zawiera

- Parking - Pozostałe usługi hotelu


Pokój 2-os. Standard, BB, Oferta bezzwrotna (P2S-B2, 13977)Oferta zawiera

- Codzienne śniadania - Dostęp do sauny (1 godzina na pobyt dla każdej z osób dorosłych) - Internet Wi-Fi - Podatek VAT


Mocne strony hotelu

- 2 km do granicy czeskiej - Sauna i centrum fitness - Bezpłatne Wi-Fi - Miejsce do grillowania


Strzałka